Sex O'Clock, 8. díl

Zlatý ledňáček – Soutěž TV a internetových projektů v kategorii seriálová tvorba

 

2023 Česká republika 30 min. znění: česky titulky: anglické

 

Tento film se promítá v rámci následujícího balíčku Dobré ráno, Brno!, 1. díl + Sex O'Clock, 8. díl + Pět let, 1. díl. Pro zakoupení vstupenek pro tento balíček klikněte zde.

 

Dospívajícího Adama a jeho rodinu čekají převratné změny. Otec přichází se zásadním odhalením, ségru někdo zbouchnul a Adam na tanečním parketu potkává dosud největší lásku svého života. Provokativní seriál o dospívání Sex O’Clock ale řeší mnohem víc než jen palčivou otázku ztráty panictví - především připomíná, jak důležité je mít se rádi a být spolu, ať jsme, jací jsme. Osmá epizoda přináší doznění aféry s uniklým videem, vrcholící přípravy na taneční soutěž a také Emino rozhodnutí ohledně neplánovaného těhotenství.

 

REŽIE Jan Bártek, Karolína Zalabáková

HRAJÍ Petra Bučková, Jan Révai, Jana Švandová, Csongor Kassai, Sára Korbelová, Maxmilián Kocek, Karolin Omastová, Tomas Sean Pšenička, Leona Skleničková, Kryštof Švehlík, Iva Kruntorádová, Ondřej Kohoutek, Natálie Otáhalová, Oliver Los Chovanec, Vojtěch Vodochodský, Zuzana Kanócz, Václav Vašák, Kristýna Leichtová, Jakub Žáček, Eva Novotná, Petr Halíček, Zdeněk Julina, Filip Teller

KAMERA Václav Fronk

ZVUK Jan Kalužný

PRODUCENTI Marta Fenclová, Lukáš Gargulák, Karolína Zalabáková

SCÉNÁŘ Matěj Randár, Karolína Zalabáková

STŘIH Ondřej Šošolík

HUDBA Jiří Burian

KOPRODUCENT Cinebonbon

 

Doporučené filmy

 

#annaismissing