Websterovi ve filmu

V síti roku 2022-23 (výběr celovečerních filmů)

 

2022 Česká republika, Slovenská republika 65 min. znění: česky

 

Tento film se promítá v rámci následujícího balíčku Gregor Mendel a tajemství hrášku + Websterovi ve filmu. Pro zakoupení vstupenek pro tento balíček klikněte zde.

 

Taková normální pavoučí rodinka a v jejím čele Lili, mladá pavoučí slečna. To jsou hrdinové rodinného animovaného snímku, který díky příjemné stopáži a epizodickému ději zaujme i nejmladší děti, jež teprve sbírají své první divácké zkušenosti. Lili je navíc dětem v lecčem podobná - ráda si hraje, je zvídavá a všude vleze. Občas i tam, kam nemá, čímž se postará o pořádný průšvih. Když se skamarádí s děvčetem z lidského světa, pozná, jak vypadá skutečné přátelství. Navažte na dobrodružství z filmu a přijďte si vytvořit svého pavoučka – brož. Váš nový společník vám poslouží jako talisman pro štěstí nebo vám dodá odvahu k nečekaným dobrodružstvím. Workshop proběhne po filmu, trvá zhruba 30 minut, je zdarma, avšak má omezenou kapacitu.

 

REŽIE Katarína Kerekesová

HRAJÍ Zuzana Porubjaková, Kamil Kollárik, Henrieta Mičkovicová, Richard Stanke, Boris Farkaš, Oľga Belešová, Gabriela Dzuríková a další

KAMERA Tomáš Juríček, Juraj Kráľ

ZVUK Martin Merc

PRODUCENTI Fool Moon - Katarína Kerekesová, 13ka — Anna Vášová, PFX — Jiří Mika

SCÉNÁŘ Katarína Kerekesová, Anna Vášová, Zuzana Dzurindová, Peter Nagy

STŘIH Matej Beneš

HUDBA Lucia Chuťková

KOPRODUCENT RTVS, Česká televize — kreativní producentka Helena Uldrichová